چهارشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٩
مديريت حوزه هاي علميه استان لرستان
امام مهدی (علیه السلام) : وجود من برای اهل زمین موجب امان است ،همان گونه که ستارگان برای اهل آسمانها موجب امان هستند.
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 79716
 بازدید امروز : 23
 کل بازدید : 632579
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/2808
 نماینده ولی فقیه در لرستان: موقوفات حوزوی شناسایی شوندمدیر حوزه علمیه لرستان: فعالیت های تبلیغی با توجه به نیازهای جامعه انجام شودنماینده ولی فقیه در لرستان: تلاش مدیران جهادی از مؤلفه های مهم تحقق شعار سال استسرپرست حوزه علمیه استان لرستان :طلاب با تمام توان در راستای انجام رسالت تبلیغی خود گام بردارند حجت الاسلام و المسلمین احد عبدالهی به عنوان مدیرحوزه علمیه استان لرستان انتخاب گردید .امداد رسانی جهادی بیش از ۵۰۰ طلبه لرستانی به مردم سیل زدهبرگزاری نشست های تبیین گام دوم انقلاب در مدارس علمیه لرستان مدیر حوزه علمیه لرستان: پذیرش جوانان با استعداد و توانمند معیار پذیرش در حوزه باشدامام جمعه موقت تهران: مسؤولان با مدیریت صحیح مشکلات کشور را حل کنند اجلاسیه فصل زمستان مدیران مدارس علمیه لرستان در مدرسه علمیه کمالیه خرم آباد برگزار گردید .


  چاپ        ارسال به دوست

نماینده ولی فقیه در لرستان:حوزه علمیه پایگاه تربیت نسل انقلابی است

نماینده محترم ولی فقیه حوزه علمیه را پایگاه تربیت نسل مؤمن و انقلابی خواند و گفت: برای جذب حداکثری جوانان به این مراکز باید ازظرفیتهای تبلیغی درسایه همتی جهادی بهره مند شد.

حجت الاسلام والمسلمین سیداحمد میرعمادی، در نشست برنامه ریزی و هماهنگی پذیرش حوزه های علمیه لرستان که در بیت امام جمعه خرم آباد برگزار شد، گفت: حوزه های علمیه در تربیت نسلی انقلابی نقش آفرین هستند.

وی فعالیت حوزه های علمیه را امری مهم و حیاتی در جهت ارتقای اخلاق و معنویت در جامعه عنوان کرد و افزود: باید به وضعیت کمی و کیفی این حوزه ها توجه شود.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به نقش حوزه های علمیه در گسترش آموزه های دین مبین اسلام و مکتب تشیع، خاطرنشان کرد: با تربیت طلابی توانمند باید در این زمینه گامهای مؤثری برداشته شود.

وی با اشاره به آغاز پذیرش حوزه های علمیه اظهار داشت: باید زمینه جذب حداکثری علاقه مندان ورود به مدارس علمیه فراهم شود.

حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی خاطرنشان کرد: با استفاده از تبلیغات به موقع و استفاده از ظرفیتهای تبلیغی همچون رسانه، مبلغان و اطلاع رسانی در سطح شهرستانها باید عموم مردم را از نحوه پذیرش و زمان پذیرش آگاه ساخت.

وی اطلاع رسانی به موقع و اثرگذار را عاملی مهم در جهت جذب طلاب توانمند و با استعداد دانست و گفت: با اطلاع رسانی به موقع و مؤثر در جهت جذب جوانان مؤمن، انقلابی و ولایی باید به حوزه ها گام برداشت.

امام جمعه خرم آباد تأکید کرد: دستگاه های دینی و فرهنگی در زمینه جذب حداکثری جوانان به حوزه باید باید تعامل و همکاری لازم را داشته باشند.

وی اظهار داشت: برای رشد و پویایی حوزه های علمیه مسؤولان باید با همتی جهادی و مدیریتی کارآمد تعامل و همکاری خود را تقویت و حفظ کنند.


١٢:٢٣ - 1395/11/30    /    شماره : ٣٨٩٠٤٥    /    تعداد نمایش : ١٠٦خروج
جستجو
ساعت