چهارشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٩
مديريت حوزه هاي علميه استان لرستان
امام مهدی (علیه السلام) : وجود من برای اهل زمین موجب امان است ،همان گونه که ستارگان برای اهل آسمانها موجب امان هستند.
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 79717
 بازدید امروز : 26
 کل بازدید : 632582
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/3432
 نماینده ولی فقیه در لرستان: موقوفات حوزوی شناسایی شوندمدیر حوزه علمیه لرستان: فعالیت های تبلیغی با توجه به نیازهای جامعه انجام شودنماینده ولی فقیه در لرستان: تلاش مدیران جهادی از مؤلفه های مهم تحقق شعار سال استسرپرست حوزه علمیه استان لرستان :طلاب با تمام توان در راستای انجام رسالت تبلیغی خود گام بردارند حجت الاسلام و المسلمین احد عبدالهی به عنوان مدیرحوزه علمیه استان لرستان انتخاب گردید .امداد رسانی جهادی بیش از ۵۰۰ طلبه لرستانی به مردم سیل زدهبرگزاری نشست های تبیین گام دوم انقلاب در مدارس علمیه لرستان مدیر حوزه علمیه لرستان: پذیرش جوانان با استعداد و توانمند معیار پذیرش در حوزه باشدامام جمعه موقت تهران: مسؤولان با مدیریت صحیح مشکلات کشور را حل کنند اجلاسیه فصل زمستان مدیران مدارس علمیه لرستان در مدرسه علمیه کمالیه خرم آباد برگزار گردید .


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر حوزه های علمیه لرستان:تربیت طلبه انقلابی مهم ترین هدف حوزه های علمیه است

حجت الاسلام علی میناپور: هدف اصلی و خطیر حوزه های علمیه تربیت و پرورش نیروهای انقلاب است.

مدیر حوزه های علمیه لرستان:
تربیت طلبه انقلابی مهم ترین هدف حوزه های علمیه است
مدیر حوزه های علميه لرستان مهم ترین هدف حوزه های علمیه را تربیت طلبه انقلابی عنوان کرد و گفت: این طلاب باید به رسالت خویش در حوزه که همان تحصیل، تبلیغ و تهذیب است توجه داشته باشند.
 

حجت الاسلام علی میناپور: هدف اصلی و خطیر حوزه های علمیه تربیت و پرورش نیروهای انقلاب است.

وی با اشاره به وظیفه طلاب در عرصه تحصیل و تبلیغ افزود: مبلغان باید همواره به امر تحصیل، تهذیب و تبلیغ توجه ویژه داشته باشند و نگذارند هیچ یک از این موارد سبب غفلت از دیگری شود.

حجت الاسلام میناپور تصریح کرد: مهم ترین ویژگی یک طلبه انقلابی تعهد، تخصص، تواضع، عزت نفس، انقلابی بودن، تبعیت پذیری از ولایت فقیه و پایبندی به  ارزشهای انقلاب اسلامی است.

مدیر حوزه های علمیه لرستان حفظ و حراست از دستاوردها و ارزشهای انقلاب را از دیگر وظایف طلاب عنوان کرد و گفت: طلاب با ورود به عرصه تبلیغ با با بصیرت افزایی و آگاهی سازی آحاد مردم در این عرصه گام بردارند.

وی مجهز بودن به علم روز را از دیگر ضروریاتی دانست که باید مورد توجه طلاب قرار گیرد و افزود: طلاب برای نقش آفرینی در جامعه و در عرصه تبلیغ نباید فقط به کتب درسی اکتفا کنند بلکه باید اطلاعات و علم خویش را گسترش دهند.

ترویج ارزشهای اسلامی لازمه مقابله با هجمه های فرهنگی است

حجت الاسلام میناپور تبليغ و ترویج ارزشهای اسلام و انقلاب را وظیفه و رسالت خطیر طلاب بیان کرد و اظهار داشت: ترویج و تبیین این ارزشها موجب افزایش معنویت و خنثی کردن هجمه های فرهنگی در جامعه می شود.

وی با تأکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت تبلیغی طلاب در جامعه ادامه داد: با بالا بردن سطح توانایی طلاب باید در جهت کاهش آسیبهای اجتماعی بهره مند شد.

مدیر حوزه های علمیه لرستان در ادامه به گسترش فضای مجازی اشاره و عنوان کرد: فعالیت تبلیغی مبلغان در این عرصه باید مورد توجه بیشتر قرار گیرد.

وی با تأکید بر ضرورت جلوگیری از آسیبهای فضای مجازی خاطرنشان کرد: فعالیت به موقع و اثرگذار طلاب در این فضا و در سایه بصیرت افزایی برای نسل جوان سبب کاهش آسیبهای اجتماعی می شود.


٠٨:٥٥ - 1395/09/22    /    شماره : ٣٨٦٤٩٧    /    تعداد نمایش : ٢٠٤خروج
جستجو
ساعت