چهارشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٩
مديريت حوزه هاي علميه استان لرستان
امام مهدی (علیه السلام) : وجود من برای اهل زمین موجب امان است ،همان گونه که ستارگان برای اهل آسمانها موجب امان هستند.
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 79734
 بازدید امروز : 59
 کل بازدید : 632615
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/3744
 نماینده ولی فقیه در لرستان: موقوفات حوزوی شناسایی شوندمدیر حوزه علمیه لرستان: فعالیت های تبلیغی با توجه به نیازهای جامعه انجام شودنماینده ولی فقیه در لرستان: تلاش مدیران جهادی از مؤلفه های مهم تحقق شعار سال استسرپرست حوزه علمیه استان لرستان :طلاب با تمام توان در راستای انجام رسالت تبلیغی خود گام بردارند حجت الاسلام و المسلمین احد عبدالهی به عنوان مدیرحوزه علمیه استان لرستان انتخاب گردید .امداد رسانی جهادی بیش از ۵۰۰ طلبه لرستانی به مردم سیل زدهبرگزاری نشست های تبیین گام دوم انقلاب در مدارس علمیه لرستان مدیر حوزه علمیه لرستان: پذیرش جوانان با استعداد و توانمند معیار پذیرش در حوزه باشدامام جمعه موقت تهران: مسؤولان با مدیریت صحیح مشکلات کشور را حل کنند اجلاسیه فصل زمستان مدیران مدارس علمیه لرستان در مدرسه علمیه کمالیه خرم آباد برگزار گردید .


  چاپ        ارسال به دوست

پیام 13 آبان، به زانو درآوردن استکبار در هر برهه ای از زمان است

حضور مردم در راهپیمایی 13 آبان، فریاد مظلوم علیه ظالم است

 مدیر حوزه های علمیه لرستان:

پیام 13 آبان، به زانو درآوردن استکبار در هر برهه ای از زمان است
مدیر حوزه های علمیه لرستان با اشاره به حوادث تاریخی در 13 آبان ماه بر ضرورت گرامیداشت این روز تاریخی تأکید کرد و گفت: پیام 13 آبان، به زانو درآوردن استکبار در هر برهه ای از زمان است.
 

حجت الاسلام علی میناپور ، 13 آبان ماه را نماد سه رخداد تاریخی و افتخار آمیز در نظام جمهوری اسلامی دانست.

وی روز ملی مبارزه با استکبار که در رأس آن آمریکا قرار دارد، تبعید امام راحل که در اعتراض به کاپیتولاسیون صورت گرفت و سرمنشأ آن قرارداد ننگین ترکمنچای بود و در سال 1306 به علت مبارزات مردمی این امتیاز تحت فشار افکار عمومی لغو شد، را از جمله حوادث مهم این روز بیان کرد.

مدیر حوزه های علمیه لرستان با اشاره به اینکه در 13 مهر ماه سال 42 حق کاپیتولاسیون را به نفع آمریکا به تصویب دولت می رسانند، یادآور شد: امام راحل در آن زمان به حق کنسولی که برای آمریکا در نظر گرفته می شود اعتراض و از سوی مأموران حکومت شاه در 13 آبان 43 دستگیر و به ترکیه تبعید می شود.

وی شهادت دانش آموزان در 13 آبان 57 و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا از سوی دانش آموزان و دانشجویان در 13 آبان سال 58 را از دیگر مناسبتهای مهم این روز تاریخی عنوان کرد و گفت: به گفته امام خمینی(ره) در این روز انقلابی دوم به دست دانش آموزان شکل گرفت.

حجت الاسلام میناپور اظهار داشت: با مرور حوادث تاریخی و بررسی ابعاد 13 آبان از سال 43 تا 57 که منشأ همه آن اتفاقات آمریکای جهان خوار و متکبر بوده است، اهمیت حضور عموم مردم در راهپیمایی این روز دو چندان می شود.

وی ادامه داد: حضور مردم در راهپیمایی 13 آبان، فریاد مظلوم علیه ظالم است که به پا می خیزد و بار دیگر روحیه استکبارستیزی ملت ایران را به نمایش می گذارد.

مدیر حوزه های علمیه لرستان قطع رابطه سیاسی آمریکا با ایران در 20 مهر 59 و کودتای طبس را از دیگر خیانتهای آمریکا عنوان کرد و گفت: به لطف الهی طوفان طبس موجب رسوایی آمریکا شد و شکوه و عظمت ایران اسلامی را به نمایش گذاشت.

ایشان خاطرنشان کرد: حوادث تاریخی 13 آبان، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا از سوی دانشجویان و ایستادگی رهبران ما و بنیانگذار انقلاب اسلامی این پیام را به ما می دهد که اقشار مختلف، رهبران و دانش آموزان می توانند استکبار را در هر زمانی به زانو در بیاورند.


٠٨:٢٥ - 1395/08/13    /    شماره : ٣٨٥١٤٦    /    تعداد نمایش : ١٠٣٧خروج
جستجو
ساعت