چهارشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٩
مديريت حوزه هاي علميه استان لرستان
امام مهدی (علیه السلام) : وجود من برای اهل زمین موجب امان است ،همان گونه که ستارگان برای اهل آسمانها موجب امان هستند.
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 79726
 بازدید امروز : 41
 کل بازدید : 632597
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/3432
 نماینده ولی فقیه در لرستان: موقوفات حوزوی شناسایی شوندمدیر حوزه علمیه لرستان: فعالیت های تبلیغی با توجه به نیازهای جامعه انجام شودنماینده ولی فقیه در لرستان: تلاش مدیران جهادی از مؤلفه های مهم تحقق شعار سال استسرپرست حوزه علمیه استان لرستان :طلاب با تمام توان در راستای انجام رسالت تبلیغی خود گام بردارند حجت الاسلام و المسلمین احد عبدالهی به عنوان مدیرحوزه علمیه استان لرستان انتخاب گردید .امداد رسانی جهادی بیش از ۵۰۰ طلبه لرستانی به مردم سیل زدهبرگزاری نشست های تبیین گام دوم انقلاب در مدارس علمیه لرستان مدیر حوزه علمیه لرستان: پذیرش جوانان با استعداد و توانمند معیار پذیرش در حوزه باشدامام جمعه موقت تهران: مسؤولان با مدیریت صحیح مشکلات کشور را حل کنند اجلاسیه فصل زمستان مدیران مدارس علمیه لرستان در مدرسه علمیه کمالیه خرم آباد برگزار گردید .


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید مدیر حوزه علمیه لرستان از مدرسه علمیه آیت اله بروجردی شهرستان دورود

دیدار با اساتید و طلاب مدرسه علمیه آیت اله بروجردی شهرستان دورود

مدیر حوزه های علمیه لرستان:

تحصیل، تبلیغ و تهذیب مهم ترین رسالت طلبه انقلابی است

مدیر حوزه های علمیه لرستان با بیان اینکه تحصیل، تبلیغ و تهذیب مهم ترین رسالت طلبه انقلابی است، گفت: طلبه باید همزمان به تقویت بنیه تحصیلی و تهذیبی خویش بپردازد تا بتواند در عرصه تبلیغ نقش آفرینی کند.

حجت الاسلام علی میناپور، در بازدید از مدرسه علمیه آیت الله بروجردی شهرستان دورود، در جمع طلاب این مدرسه، گفت: هدف حوزه تربیت طلبه تراز انقلابی است.

وی با اشاره به ویژگی های طلبه تراز انقلابی، افزود: تهذیب نفس و تحصیل مهم ترین و اصلی ترین ویژگی یک طلبه انقلابی است که تهذیب نفس در کنار تحصیل مورد توجه ویژه قرار گیرد.

مدیر حوزه های علمیه لرستان با تأکید بر توجه و اهمیت طلاب به رعایت نظم و تقوا، تقویت بنیه علمی به ویژه ادبیات، فقه و اصول، اظهار داشت: رمز پیروزی طلبه تراز انقلابی نظم، تلاش و پشتکار است.

 

وی با توصیه جدی به طلاب برای تقویت مسائل علمی، عنوان کرد: بصیرت افزایی از دیگر ویژگیهای طلاب است که نیازمند تقویت بنیه علمی برای نقش آفرینی در این عرصه است.

 

حجت الاسلام میناپور با بیان اینکه انقلابی بودن و مهذب بودن از دیگر ویژگی های طلاب است، رسالت مهم یک طلبه رسالت تحصیلی، تبلیغی و تهذیبی است.

 

وی در ادامه طلاب را به مجهز بودن به علم و ابزار نوین تبلیغی در همه زمانها و مکانها سفارش کرد و افزود: فضای مجازی در جامعه امروز در حال گسترش است و طلاب باید توانایی تبلیغ در این عرصه را داشته باشند.

 

مدیر حوزه های علمیه لرستان با اشاره به اینکه مخاطبان فضای مجازی بیشتر جوانان هستند، خاطرنشان کرد: ضروری است طلاب با مسائل تبلیغی در این فضا آشنا شوند.

 

وی تصریح کرد: با هوشیاری و آگاهی کامل باید جلوی تهدیدهای فضای مجازی گرفته شده و از آن به عنوان فرصت مناسب تبلیغی بهره مند شویم.


١١:٤١ - 1395/08/06    /    شماره : ٣٨٤٧٢٢    /    تعداد نمایش : ٤٠٩خروج
جستجو
ساعت