چهارشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٩
مديريت حوزه هاي علميه استان لرستان
امام مهدی (علیه السلام) : وجود من برای اهل زمین موجب امان است ،همان گونه که ستارگان برای اهل آسمانها موجب امان هستند.
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 100053
 بازدید امروز : 30
 کل بازدید : 632586
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/2808
 نماینده ولی فقیه در لرستان: موقوفات حوزوی شناسایی شوندمدیر حوزه علمیه لرستان: فعالیت های تبلیغی با توجه به نیازهای جامعه انجام شودنماینده ولی فقیه در لرستان: تلاش مدیران جهادی از مؤلفه های مهم تحقق شعار سال استسرپرست حوزه علمیه استان لرستان :طلاب با تمام توان در راستای انجام رسالت تبلیغی خود گام بردارند حجت الاسلام و المسلمین احد عبدالهی به عنوان مدیرحوزه علمیه استان لرستان انتخاب گردید .امداد رسانی جهادی بیش از ۵۰۰ طلبه لرستانی به مردم سیل زدهبرگزاری نشست های تبیین گام دوم انقلاب در مدارس علمیه لرستان مدیر حوزه علمیه لرستان: پذیرش جوانان با استعداد و توانمند معیار پذیرش در حوزه باشدامام جمعه موقت تهران: مسؤولان با مدیریت صحیح مشکلات کشور را حل کنند اجلاسیه فصل زمستان مدیران مدارس علمیه لرستان در مدرسه علمیه کمالیه خرم آباد برگزار گردید .


  چاپ        ارسال به دوست

نماینده ولی فقیه در لرستان: تلاش مدیران جهادی از مؤلفه های مهم تحقق شعار سال است

نماینده ولی فقیه در لرستان: تلاش مدیران جهادی از مؤلفه های مهم تحقق شعار سال است

حجت الاسلام والمسلمین سیداحمدرضا شاهرخی، نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد، در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی لرستان افزود: مدیر جهادی در تحقق شعار سال و جهش تولید نقش مؤثری دارد.

وی با بیان برخی از ویژگی های یک مدیر جهادی افزود: اهداف این مدیر برخاسته از ارزش‌های دینی است و منافع ملت را مدنظر قرار می دهد.

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه یک مدیر جهادی خود را خادم ملت می داند، خاطرنشان کرد: توکل به خدا و داشتن اخلاص عمل از دیگر ویژگی های یک مدیر جهادی است.

وی در ادامه اظهار داشت: خودباوری و اعتماد به نفس، داشتن همت و کار مضاعف از دیگر ویژگی های یک مدیر جهادی و خدمتگزار ملت است.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی ادامه داد: تمامی برنامه ها و کار یک مدیر جهادی باید مبتنی بر علم و دانایی باشد و باید با برنامه ریزی و مدیریت صحیح و به موقع در پیشبرد اهدافش گام بردارد.

وی اظهار داشت: مدیر جهادی باید از همه امکانات و ظرفیت ها در جهت رشد عموم و منافع ملی استفاده کند و با روحیه جهادی و انقلابی گام های استواری برای رفع مشکلات مردم و جامعه بردارد.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی از دیگر ویژگی های یک مدیر جهادی را مردمی بودن خواند و اظهار داشت: مدیر جهادی با درد و مشکلات مردم آشنا است و برای رفع گرفتاری های مردم و جامعه تلاش مضاعفی به کار می گیرد


٠٩:٥٢ - 1399/01/28    /    شماره : ٤١٢٤٢٧    /    تعداد نمایش : ٨٠خروج
جستجو
ساعت